Traffolyte Etiket Kullanımının Avantajları

Traffolyte etiket kullanımının üreticiler açısından faydaları

Elektronik ekipmanlar başta olmak üzere günümüzde birçok makine üzerinde yer alan; aynı zamanda firmaların kurumsal kimlik çalışmalarında da yardım aldığı traffolyte etiketler uzun ömürlü, dikkat çekici ve dayanıklı etiket türlerinin başında yer almaktadır. Mukavemetleri oldukça fazla olan bu etiket türleri içeriğinde fenol formaldehit olan reçine tabakaların birbiriyle sıkıştırılması ile imal edilirler ve etiket tasarımlarını en başarılı şekilde yansıtabilirler. Sunduğu tüm bu avantajlara göre fiyatlarının da oldukça uygun olması traffolyte etiket kullanımının avantajlarını arttırmaktadır. Hemen hemen tüm sektörlerde kullanılabilen; toplu sipariş verildiğinde fiyat avantajı daha da çoğalan traffolyte etiketler hakkında yazdığımız bu yazımızda traffolyte etiket kullanımının avantajları hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Traffolyte Etiketler Uzun Ömürlüdür

Farklı kalınlıklarda, farklı şekillerde ve farklı renklerde reçine tabakaların preslenmesi sonucu üretilen traffolyte etiketler oldukça dayanıklıdır. Traffolyte etiketlerin dayanıklı olması tüm avantajlarının içerisinde en önemlisidir. Yağmur, rüzgar, kar gibi dış hava koşullarına da nem ve ısı gibi iş hava koşullarına da dayanıklı olan traffolyte etiketler uzun süre tüm canlılığını korur. Dolayısıyla hangi amaçla kullanılırlarsa kullanılsınlar firmaların iletmek istedikleri mesajları ve markaların logolarını korurlar. Bu açıdan yaklaşıldığında traffolyte etiketlerin marka bilinirliğini sağlamaya katkıda bulunduğu sonucuna rahatlıkla varılabilir. Zaman içerisinde rengi solmayan ve tüm canlılığı ile bulundukları ürünlerin üzerinde kalan traffolyte etiketler yalnızca hava koşullarına değil kimyasallara ve solventlere karşı da dayanıklıdırlar.

Traffolyte Etiketler Güvenlidirler

Elektriği iletme özelliği olmadığından elektronik cihazlar üzerinde sıklıkla tercih edilen traffolyte etiketler bu cihazları kullanan kişilerin güvenliğini de arttırırlar. Elektronik aletlerde oluşabilecek elektrik kaçaklarından kullanıcıları korurlar ve kullanma talimatları gibi önemli bilgileri içerdikleri zaman olası iş kazalarının da önüne geçerler.

 

Traffolyte Etiketler Farklı Renklerde Üretilebilir

Çeşitli renklere sahip reçine tabakaların 2 ya da 3 katmanlı olarak preslenmesi ile traffolyte etiketler üretilir. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan traffolyte etiket modelleri kullanım amacına göre renk seçimi yapılmasını mümkün kılar. Traffolyte etiket üretimi sırasında kullanıcıların güvenliğini ve farkındalığını arttırmak üzere çeşitli renklerin anlamlarına başvurulabilir. Örneğin tehlike uyarısı verilecekse genellikle kırmızı; uyarı ima ediliyorsa sarı ve güvenli vurgusu yapılacaksa yeşil renkte traffolyte etiketler tercih edilebilir. Her rengin bir anlamı olması ve özellikle imalat sektöründe çalışanların renk anlamlarına aşina olması traffolyte etiket kullanım avantajlarını arttırır. Traffolyte etiketler üzerine sonradan boya yapılmadığı için etiketlerin renginin silinmesi gibi bir ihtimal yoktur. Böylece etiket renkleri etiketlerin kullanımı sona erene kadar etkisini sürdürür.

Traffolyte Etiketler Uygun Fiyatlıdır

Endüstri sektöründe de sıklıkla kullanılan traffolyte etiketlerin en büyük avantajlarından biri uygun fiyatlı olmasıdır. Hem üzerlerine yapıştırıldıkları ürünlerin kullanıcılarının güvenliğini arttıran hem hava koşullarına dayanıklı olan hem de fiyat olarak da tasarruf edilmesini sağlayan traffolyte etiketler; etiket üretimiyaptırmak isteyen talep sahiplerine büyük avantajlar sunarlar. Üretimi esnasında lazer, pantograf ya da CNC makineleri kullanıldığı için kusursuz şekillere sahip olan traffolyte etiketler markaların prestijini de arttırdığından günümüzde en çok talep gören etiket çeşitleri arasında yer almaktadır.

Siz de sektörünüz ve hedefleriniz gereği traffolyte etiket ürettirmek istiyorsanız, alanında en iyi firmayı bulup hem zamandan hem sermayeden tasarruf ederek göz alıcı bir kalite yakalayabilirsiniz.

 


Diğer Haberler